پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:54

روغن آب صابون بیتاشیمی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

روغن آب صابون بیتاشیمی

تاریخچه :

روغن حل شونده ( آب صابون، Z1) بیتاشیمی  درسال 1374 توسط شرکت بیتاشیمی تولید و عرضه شد که از حیث قدمت و سابقه تولید قدیمی ترین و اولین فرمول  از  روغن آب صابون های تولیدی این شرکت میباشد.

 این روغن در ابتدا  به صورت اختصاصی برای مصرف کنندگان عمده روغن آب صابون عرضه گردید و مورد توجه و استقبال بزرگترین شرکت های مصرف کننده این محصول قرار گرفت و  در  نیمه دوم دهه هفتاد و همچنین در دهه هشتاد نیز بیتاشیمی به عنوان انتخاب اول ، بزرگترین مصرف کنندگان این محصول در بین سایر رقبا قرار گرفت .

با  رشد شدید قیمت ها و تغییر سلیقه مشتریان ، شرکت بیتاشیمی پس از تحقیقات و آزمایشات در فرمول این  مدل روغن با انجام تغییرات جزیی در آن باعث ارتقای چشمگیر کیفیت این مدل گردید به گونه ای که امروزه روغن آب صابون بیتاشیمی علاوه بر توجه صنایع مصرف کننده عمده مورد استقبال و تقاضا دیگر صنایع مصرف کننده خرد نیز از قبیل تراشکاران و سری تراشان و cnc کاران ... نیز قرار گرفت.

مشخصات:

 این محصول شرکت بیتاشیمی ، بر پایه ی روغن ها و موادهای اولیه روغنی و  از گازوئیل میباشد و  باتوجه به استفاده از مرغوبترین مواد اولیه موجود در ایران ، این محصول دارای کیفیت بالا و بازدهی فوق العاده و قیمت بسیار عالی و قابل رقابت در بازار های دیگر کشور ها و صادرات میباشد .

 

مکانیزم عملکرد :

این محصول با اثر خنک کنندگی  بالا و روان کنندگی مناسب ، سبب انجام عملیاتی بدون نقص میگردد.

همچنین خاصیت ضد کف ، ضد خورندگی و ضد زنگ و دارا بودن چربی متعادل و متناسب با محافظت از قطعات و ابزار آلات سبب افزایش طول عمر ابزار آلات و در نتیجه سرعت بیشتر در تولید محصول نهایی  با کیفیت بالا و عاری از زنگ زدگی  میگردد.

بدین وصف ، روغن اقتصادی بسیار کارآمد و قابل اتکا پیشنهادی شرکت بیتاشیمی برای استفاده در عملیات هایی که در آنها حساسیت و ظرافت کمتری دارد و همچنین و عملیات هایی که در آنها خاصیت خنک کنندگی اهمیت بیشتری نسبت به روان کنندگی با چربی بالا دارد  روغن آب صابون بیتاشیمی میباشد .

این محصول دارای ظاهری به رنگ قهوه ای روشن با غلظت بسیار بالا ، طول عمر و ماندگاری زیاد ، با بوی ملایم و مطبوع و  دارای مواد ضد باکتری و ضد قارچ  متناسب طبق استاندارد  میباشد.

درصد عمومی اختلاط این روغن  با آب برای تشکیل سریع  امولیسون پایدار  5 درصد روغن _95 درصد آب   میباشد.

 

bitashimi 3

 

روغن آب صابون بیتاشیمی

 

 

خواندن 249 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 07 اسفند 1399 16:02

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید