پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:52

روغن آب صابون حلال صنعت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تاریخچه تولید :

روغن حل شونده ( آب صابون، Z1) حلال صنعت جدید ترین فرمول ارائه شده توسط شرکت بیتاشیمی میباشد که پس از  تایید و گذاراندن مرحله تحقیق و تهیه و انجام آزمایش های تخصصی شیمیایی در سال های 97 و 98 و پس از آن مرحله ارزیابی عملی و پخش آزمایشی یکساله به مصرف کنندگان با کسب رضایت 91 درصدی از جانب صنعتکاران گرامی (از جامعه آماری متشکل از 100 واحد مصرف کننده در رسته های مختلف صنعتی)  به بازار عرضه گردید و در مدت کوتاهی توانست پرفروش ترین محصولات شرکت بیتاشیمی در بین مصرف کنندگان پر شمار این شرکت و  صنعتکاران گرامی را به خود اختصاص داده است.

مشخصات:

این محصول نسبت به دیگر محصولات شرکت بیتاشیمی ، دارای حداکثر درصد ممکن روغن ها و موادهای اولیه روغنی میباشد که در تولید روغن آب صابون میتوان استفاده کرد و باتوجه به استفاده از مرغوبترین مواد اولیه  موجود در ایران ، این محصول دارای کیفیت ممتاز و بازدهی بسیار بالا و صادراتی میباشد .

 

مکانیزم عملکرد :

این محصول با اثر خنک کنندگی لازم و خاصیت روان کنندگی بالا و تمیز نمودن محل انجام عملیات ، سبب انجام عملیاتی بدون نقص میگردد.

همچنین خاصیت ضد کف ، ضد خورندگی و ضد زنگ با جلوگیری از زنگ زدگی قطعات و دارا بودن چربی بالا و مناسب با محافظت حداکثری از قطعات و ابزار آلات سبب افزایش طول عمر ابزار آلات و در نتیجه تولید محصول نهایی       بی نقص و عاری از زنگ زدگی  میگردد.

بدین وصف ، روغن بسیار کارآمد و قابل اتکا پیشنهادی شرکت بیتاشیمی برای استفاده در عملیات های حساس و ظریف که نیازمند دقت بالا دارد و همچنین و عملیات هایی که  دارای ارزش اقتصادی بالا میباشد روغن آب صابون حلال صنعت میباشد .

این محصول دارای ظاهری به رنگ عسلی با غلظت بالا ، طول عمر و ماندگاری زیاد ، با بوی ملایم و مطبوع و  دارای مواد ضد باکتری و ضد قارچ  متناسب طبق استاندارد  میباشد.

درصد عمومی اختلاط این روغن  با آب برای تشکیل سریع  امولیسون پایدار  5 درصد روغن _95 درصد آب   میباشد.

 

روغن آب صابون حلال صنعت

bitashimi1

خواندن 296 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 07 اسفند 1399 16:00

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید