پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:49

روغن آب صابون داکوشیمی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

تاریخچه تولید :

روغن حل شونده ( آب صابون، Z1) داکوشیمی توسط شرکت بیتاشیمی در سال 1393  پس از وگذاراندن مرحله تحقیقات مقدماتی و انجام آزمایش های تخصصی شیمیایی و پس از آن مرحله ارزیابی عملی و پخش آزمایشی یکساله به مصرف کنندگان با کسب رضایت 83  درصدی از جانب صنعتکاران گرامی  (از جامعه آماری متشکل از 48 واحد مصرف کننده در رسته های مختلف)  به بازار عرضه گردید و توانست از پرفروش ترین محصولات شرکت بیتاشیمی در بین مصرف کنندگان بازار در سالهای 93 تا 97 پر شمار این شرکت و  صنعتکاران گرامی را به خود اختصاص داده است.

 

مشخصات:

 این محصول شرکت بیتاشیمی ، بر پایه ی روغن ها و  درصدی از گازوئیل میباشد و  باتوجه به استفاده از مرغوبترین مواد اولیه موجود در ایران ، این محصول دارای کیفیت بالا و بازدهی بالا و قیمت بسیار عالی و قابل رقابت در بازار های دیگر کشور ها و صادرات میباشد .

 

مکانیزم عملکرد :

این محصول با اثر خنک کنندگی  بالا و روان کنندگی مناسب ، سبب انجام عملیاتی بدون نقص میگردد.

همچنین خاصیت ضد کف ، ضد خورندگی و ضد زنگ و دارا بودن چربی متعادل و متناسب با محافظت از قطعات و ابزار آلات سبب افزایش طول عمر ابزار آلات و در نتیجه سرعت بیشتر در تولید محصول نهایی  با کیفیت بالا و عاری از زنگ زدگی  میگردد.

بدین وصف ، روغن اقتصادی بسیار کارآمد و قابل اتکا پیشنهادی شرکت بیتاشیمی برای استفاده در عملیات هایی که درای حساسیت و ظرافت معمولی هستند روغن آب صابون مدل داکوشیمی میباشد .

این محصول دارای ظاهری به رنگ عسلی با غلظت مناسب ، طول عمر و ماندگاری زیاد ، با بوی ملایم و مطبوع و  دارای مواد ضد باکتری و ضد قارچ  متناسب طبق استاندارد  میباشد.

درصد عمومی اختلاط این روغن  با آب برای تشکیل سریع  امولیسون پایدار  5 درصد روغن _95 درصد آب   میباشد.

 

 

 

bitashimi 3

 

داکوشیمی

خواندن 259 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 07 اسفند 1399 16:08
روغن آب صابون داکوشیمی - 5.0 out of 5 based on 1 vote
محتوای بیشتر در این بخش: « روغن برش روغن آب صابون حلال صنعت »

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید