بیتا شیمی

بیتا شیمی

پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:56

پودر جرم گیر صنعتی

از دیگر محصولات این شرکت تولید پودر جرم گیری با فرمول اختصاصی و ویژه و فوق العاده قدرتمند میباشد.

این محصول نظیر نداشته و تقریبا قادر به از بین بردن تمامی جرم ها از روی سطوح مختلف میباشد که به صورت پودر عرضه میشود که میتوان با اختلاط و ترکیب با آب با درصد اختلاط های مختلف با توجه به نوع و جنس جرم ، ضخامت ، قدمت و جنس سطح و نوع کاربرد استفاده نمود .

موارد استفاده:

 این پودر میتوان به خاصیت زنگ بری و رفع زنگ زدگی قطعات ، قطعه شویی و جرم گیری قطعات صنعتی شستشو و جرم زدایی دستگاه های صنعتی ، شستشوی لوازم استوک ، موتورشویی ، سنگ شویی ، کف شویی ، رنگ بری از روی سطوح فلزی ، رنگ بری از سطوح سرامیکی ، شستشوی مخازن ، شستشوی معابر ، و جرم زدایی از لوازم پلاستیکی و لاستیکی و بسیاری از موارد دیگر

 bitashimi 11

پودر جرم گیر صنعتی - 5.0 out of 5 based on 1 vote
پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:55

پودر سختی گیر آب

 با مشاهده شیوع و گستردگی روز افزون ارائه آب مصرفی دارای کیفیت نامطلوب و با سختی بالا همچنین با توجه به تاثییر مستقیم میزان سختی آب بر روی روغن های آب صابون که با افت کیفیت و ایراد در تشکیل امولسیون سبب نقص عملکرد میشود و مبتلاء به بودن این موضوع که سبب سر در گمی و ورود خسارت متعدد به مصرف کنندگان  گرامی فارغ از اینکه روغن مصرفی خود را از کدام یک از تامین کنندگان  در بازار تهیه نموده بودند ، گردیده بود.

 واحد تحقیق توسعه شرکت بیتاشیمی برای رفع این موضوع و ارائه راهکاری اثر گذار ، ارزان و دارای طرز استفاده ساده با انجام تحقیقات گسترده  و آزمایشات متعدد و ارزیابی عملی موفق به تولید محصولی کارآمد و با اثرگذاری کاملا مطلوب برای این امر گردید که این محصول به صورت پودر به متقاضیان عرضه میگردد که با تنظیم سختی آب سبب تشکیل امولسیونی پایدار و عملکرد بهینه و حداکثری روغن آب صابون میگردد.

پودر سختی گیر آب

پودر سختی گیر آب - 5.0 out of 5 based on 1 vote
پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:54

شرکت بیتا شیمی

تولید کننده روغن حل شونده ( آب صابون ، Z1  ، روغن تراش ، کولانت ) ، روغن برش، جرمگیر ، سختی گیر آب و شیشه شوی و دیگر محصولات مرتبط

با بیش از 25 سال سابقه درخشان

 

شرکت بیتاشیمی توسط جناب آقای مهندس صادقی در سال  1374 تشکیل گردید و  فعالیت خود را در عرصه تولید روغن حل شونده ( آب صابون، Z1) در تهران آغاز کرده و با روندی رو به توسعه با گسترش محصولات تولیدی ، فعالیت خود را  تاکنون استمرار بخشیده است ، چنانکه درحال حاضر به عنوان یکی از تخصصی ترین تولید کنندگان روغن حل شونده ( آب صابون ) با دانش تولید این محصول با 5 فرمول اختصاصی میباشد که برای هر یک از رسته های مختلف صنعتی  محصولی متناسب با آن نوع فعالیت در اختیار صنعت کاران عزیز قرارداده  که چنین نگاه تخصصی در تولید این محصول نظیر نداشته  و از این حیث در کشور منحصر به فرد میباشد.

 این شرکت محصولات  روغن حل شونده ( آب صابون ) تولیدی خود را تحت نام های تجاری بیتاشیمی و حلال صنعت و داکوشیمی که هر یک دارای فرمولی اختصاصی میباشند را به بازار عرضه میکند که به لطف و عنایت پروردگار و زحمات پرسنل خدوم و متخصص این شرکت تا کنون یکی از نیکنامان عرصه تولید روغن های روانکار و حل شونده ( آب صابون ) نزد صنعتکاران و مصرف کنندگان گرامی بوده است و همواره سعی و تلاش این مجموعه بر آن بوده که به عنوان پیشرو در این صنعت باقی بماند.

این شرکت با سابقه درخشان با بزرگترین مصرف کنندگان این محصول در سراسر کشور همکاری داشته است  و همچنین سابقه صادرات به کشور های همجوار را نیز دارا میباشد.

همواره هدف و دغدغه شرکت بیتاشیمی تولید محصولاتی با کیفیت بالا و کارآمد که پاسخگو تمامی انتظارات و نیازهای مصرف کنندگان محترم باشد بوده است ،  بدین علت با توجه تنوع رسته های صنعتی که مصرف کننده  این محصول میبباشند ، این شرکت در طول مدت فعالیت خود همواره با انجام آزمایشات  متعدد توسط واحد تحقیق و توسعه این شرکت و بررسی های میدانی از بازار مصرف کنندگان و پس از گذراندن مراحل تست عملی و نظرخواهی و تایید مصرف کنندگان گرامی در حال حاضر 5 فرمول متمایز ، پرکابرد و مورد پسند و رضایت صنعت کاران عزیز از روغن های حل شونده را به صورت مداوم در چرخه تولید قرارداده است که جملگی  دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب و منطقی میباشد و به مصرف کنندگان گرامی عرضه میگردد .

 

bitashimi

شرکت بیتا شیمی - 5.0 out of 5 based on 1 vote
پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:54

روغن آب صابون بیتاشیمی

روغن آب صابون بیتاشیمی

تاریخچه :

روغن حل شونده ( آب صابون، Z1) بیتاشیمی  درسال 1374 توسط شرکت بیتاشیمی تولید و عرضه شد که از حیث قدمت و سابقه تولید قدیمی ترین و اولین فرمول  از  روغن آب صابون های تولیدی این شرکت میباشد.

 این روغن در ابتدا  به صورت اختصاصی برای مصرف کنندگان عمده روغن آب صابون عرضه گردید و مورد توجه و استقبال بزرگترین شرکت های مصرف کننده این محصول قرار گرفت و  در  نیمه دوم دهه هفتاد و همچنین در دهه هشتاد نیز بیتاشیمی به عنوان انتخاب اول ، بزرگترین مصرف کنندگان این محصول در بین سایر رقبا قرار گرفت .

با  رشد شدید قیمت ها و تغییر سلیقه مشتریان ، شرکت بیتاشیمی پس از تحقیقات و آزمایشات در فرمول این  مدل روغن با انجام تغییرات جزیی در آن باعث ارتقای چشمگیر کیفیت این مدل گردید به گونه ای که امروزه روغن آب صابون بیتاشیمی علاوه بر توجه صنایع مصرف کننده عمده مورد استقبال و تقاضا دیگر صنایع مصرف کننده خرد نیز از قبیل تراشکاران و سری تراشان و cnc کاران ... نیز قرار گرفت.

مشخصات:

 این محصول شرکت بیتاشیمی ، بر پایه ی روغن ها و موادهای اولیه روغنی و  از گازوئیل میباشد و  باتوجه به استفاده از مرغوبترین مواد اولیه موجود در ایران ، این محصول دارای کیفیت بالا و بازدهی فوق العاده و قیمت بسیار عالی و قابل رقابت در بازار های دیگر کشور ها و صادرات میباشد .

 

مکانیزم عملکرد :

این محصول با اثر خنک کنندگی  بالا و روان کنندگی مناسب ، سبب انجام عملیاتی بدون نقص میگردد.

همچنین خاصیت ضد کف ، ضد خورندگی و ضد زنگ و دارا بودن چربی متعادل و متناسب با محافظت از قطعات و ابزار آلات سبب افزایش طول عمر ابزار آلات و در نتیجه سرعت بیشتر در تولید محصول نهایی  با کیفیت بالا و عاری از زنگ زدگی  میگردد.

بدین وصف ، روغن اقتصادی بسیار کارآمد و قابل اتکا پیشنهادی شرکت بیتاشیمی برای استفاده در عملیات هایی که در آنها حساسیت و ظرافت کمتری دارد و همچنین و عملیات هایی که در آنها خاصیت خنک کنندگی اهمیت بیشتری نسبت به روان کنندگی با چربی بالا دارد  روغن آب صابون بیتاشیمی میباشد .

این محصول دارای ظاهری به رنگ قهوه ای روشن با غلظت بسیار بالا ، طول عمر و ماندگاری زیاد ، با بوی ملایم و مطبوع و  دارای مواد ضد باکتری و ضد قارچ  متناسب طبق استاندارد  میباشد.

درصد عمومی اختلاط این روغن  با آب برای تشکیل سریع  امولیسون پایدار  5 درصد روغن _95 درصد آب   میباشد.

 

bitashimi 3

 

روغن آب صابون بیتاشیمی

 

 

پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:52

روغن آب صابون حلال صنعت

تاریخچه تولید :

روغن حل شونده ( آب صابون، Z1) حلال صنعت جدید ترین فرمول ارائه شده توسط شرکت بیتاشیمی میباشد که پس از  تایید و گذاراندن مرحله تحقیق و تهیه و انجام آزمایش های تخصصی شیمیایی در سال های 97 و 98 و پس از آن مرحله ارزیابی عملی و پخش آزمایشی یکساله به مصرف کنندگان با کسب رضایت 91 درصدی از جانب صنعتکاران گرامی (از جامعه آماری متشکل از 100 واحد مصرف کننده در رسته های مختلف صنعتی)  به بازار عرضه گردید و در مدت کوتاهی توانست پرفروش ترین محصولات شرکت بیتاشیمی در بین مصرف کنندگان پر شمار این شرکت و  صنعتکاران گرامی را به خود اختصاص داده است.

مشخصات:

این محصول نسبت به دیگر محصولات شرکت بیتاشیمی ، دارای حداکثر درصد ممکن روغن ها و موادهای اولیه روغنی میباشد که در تولید روغن آب صابون میتوان استفاده کرد و باتوجه به استفاده از مرغوبترین مواد اولیه  موجود در ایران ، این محصول دارای کیفیت ممتاز و بازدهی بسیار بالا و صادراتی میباشد .

 

مکانیزم عملکرد :

این محصول با اثر خنک کنندگی لازم و خاصیت روان کنندگی بالا و تمیز نمودن محل انجام عملیات ، سبب انجام عملیاتی بدون نقص میگردد.

همچنین خاصیت ضد کف ، ضد خورندگی و ضد زنگ با جلوگیری از زنگ زدگی قطعات و دارا بودن چربی بالا و مناسب با محافظت حداکثری از قطعات و ابزار آلات سبب افزایش طول عمر ابزار آلات و در نتیجه تولید محصول نهایی       بی نقص و عاری از زنگ زدگی  میگردد.

بدین وصف ، روغن بسیار کارآمد و قابل اتکا پیشنهادی شرکت بیتاشیمی برای استفاده در عملیات های حساس و ظریف که نیازمند دقت بالا دارد و همچنین و عملیات هایی که  دارای ارزش اقتصادی بالا میباشد روغن آب صابون حلال صنعت میباشد .

این محصول دارای ظاهری به رنگ عسلی با غلظت بالا ، طول عمر و ماندگاری زیاد ، با بوی ملایم و مطبوع و  دارای مواد ضد باکتری و ضد قارچ  متناسب طبق استاندارد  میباشد.

درصد عمومی اختلاط این روغن  با آب برای تشکیل سریع  امولیسون پایدار  5 درصد روغن _95 درصد آب   میباشد.

 

روغن آب صابون حلال صنعت

bitashimi1

پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:49

روغن آب صابون داکوشیمی

تاریخچه تولید :

روغن حل شونده ( آب صابون، Z1) داکوشیمی توسط شرکت بیتاشیمی در سال 1393  پس از وگذاراندن مرحله تحقیقات مقدماتی و انجام آزمایش های تخصصی شیمیایی و پس از آن مرحله ارزیابی عملی و پخش آزمایشی یکساله به مصرف کنندگان با کسب رضایت 83  درصدی از جانب صنعتکاران گرامی  (از جامعه آماری متشکل از 48 واحد مصرف کننده در رسته های مختلف)  به بازار عرضه گردید و توانست از پرفروش ترین محصولات شرکت بیتاشیمی در بین مصرف کنندگان بازار در سالهای 93 تا 97 پر شمار این شرکت و  صنعتکاران گرامی را به خود اختصاص داده است.

 

مشخصات:

 این محصول شرکت بیتاشیمی ، بر پایه ی روغن ها و  درصدی از گازوئیل میباشد و  باتوجه به استفاده از مرغوبترین مواد اولیه موجود در ایران ، این محصول دارای کیفیت بالا و بازدهی بالا و قیمت بسیار عالی و قابل رقابت در بازار های دیگر کشور ها و صادرات میباشد .

 

مکانیزم عملکرد :

این محصول با اثر خنک کنندگی  بالا و روان کنندگی مناسب ، سبب انجام عملیاتی بدون نقص میگردد.

همچنین خاصیت ضد کف ، ضد خورندگی و ضد زنگ و دارا بودن چربی متعادل و متناسب با محافظت از قطعات و ابزار آلات سبب افزایش طول عمر ابزار آلات و در نتیجه سرعت بیشتر در تولید محصول نهایی  با کیفیت بالا و عاری از زنگ زدگی  میگردد.

بدین وصف ، روغن اقتصادی بسیار کارآمد و قابل اتکا پیشنهادی شرکت بیتاشیمی برای استفاده در عملیات هایی که درای حساسیت و ظرافت معمولی هستند روغن آب صابون مدل داکوشیمی میباشد .

این محصول دارای ظاهری به رنگ عسلی با غلظت مناسب ، طول عمر و ماندگاری زیاد ، با بوی ملایم و مطبوع و  دارای مواد ضد باکتری و ضد قارچ  متناسب طبق استاندارد  میباشد.

درصد عمومی اختلاط این روغن  با آب برای تشکیل سریع  امولیسون پایدار  5 درصد روغن _95 درصد آب   میباشد.

 

 

 

bitashimi 3

 

داکوشیمی

روغن آب صابون داکوشیمی - 5.0 out of 5 based on 1 vote
پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:47

روغن برش

از دیگر تولیدات شرکت بیتاشیمی ، روغن برش تولیدی این شرکت میباشد

 این روغن نامحلول در آب بوده و بصورت خالص در عملیات های ماشین کاری فلزات نرم و رنگی (مانند برنج و مس ) و ماشین کاری عمومی فلزات آهنی و غیر آهنی که نیازمند خاصیت روان کنندگی و چربی بسیار بالا در فرآیند عملیات میباشند و در مواردی که سطح صاف و صیقلی قطعه مورد نظر است ، استفاده میگردد.

روغن برش شرکت بیتاشیمی باتوجه به استفاده از مرغوبترین روغن پایه و مواد افزودنی حاوی کلره و روغن های چرب و دیگر مواد اولیه موجود در بازار تولید میگردد که  این امر سبب گردیده با توجه به کیفیت و بازدهی بالا

این محصول قابل رقابت در بازار دیگر کشور ها و صادرات باشد.

bitashimi 9

bitashimi 8

پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:45

کولانت و روغن تراش

با توجه به ماهیت عملیات ماشین کاری و برشکاری ، بالا بودن اصطکاک سطحی در اینگونه عملیات ها ، سبب تولید گرمای زیادی میگردد که این امر موجب میشود قطعه درحال ماشین کاری و ابزار کار به درجه حرارت و دمای بالایی برسند و سبب انبساط گردند که این امر تاثییر زیادی در  کاهش طول عمر مفید و ساییده شدن ابزار کار دارد و در نتیجه سبب افت محسوس کیفیت سطح کار محصول نهایی میگردد .

شرکت بیتاشیمی برای پیشگیری و رفع این مسئله حیاتی استفاده از محصول کولانت و روغن تراش بیتاشیمی که دارای کیفیت بالا وتهیه شده از بهترین مواد اولیه میباشد را به صنعتکاران گرامی توصیه مینماید.

مکانیزم عملکرد :

این محصول با اثر خنک کنندگی  بالا ، سبب کاهش دما و حرارت ایجاد شده ناشی از عملیات ماشین کاری میگردد.      و همچنین خاصیت روان کنندگی با براده برداری و تخلیه تراشه ها با کم کردن اصطکاک سبب محافظت از قطعات و ابزار آلات سبب افزایش طول عمر ابزار آلات و تولید محصول نهایی  با کیفیت بالا میگردد.

 

bitashimi 6bitashimi 6

پنج شنبه, 07 اسفند 1399 14:42

محلول شیشه شوی

محلول شیشه شوی خودرو  شرکت بیتاشیمی در حجم 4لیتری یکی از تولیدات شرکت شناخته شده بیتا شیمی بوده که برای تمیز کردن شیشه مورد استفاده قرار میگیرد.

این محصول به لطف ترکیبات ویژه ای که دارد از قدرت تمیز کنندگی بالایی برخوردار بوده و بدون آسیب زدن به سطح شیشه میتواند آلودگی هارو از بین ببرد.

استفاده از این محصول در تمام فصول سال امکان پذیر است ، استفاده از الکل در این محصول موجب شده تا در دمای پایین زمستان همچنان حالت مایع خود حفظ نموده و یخ نزند ، در فصل تابستان توصیه میگردد برای تاخییر در تبخیر محصول 50 درصد آب به محلول شیشه شوی در مخزن شیشه شوی ماشین اضافه گردد .

استفاده از شیشه شوی شرکت بیتا شیمی سبب حرکت بهتر تیغه ها روی سطح شیشه  و  افزایش عمر مفید تیغه های برف پاک کن  خودرو میگردد.

bitashimi 1

bitashimi 1

محلول شیشه شوی - 5.0 out of 5 based on 1 vote